Post Tagged with: "Berat Buzhala"

Reagim i PamPress ndaj uebsajtit të Kadri Veselit

Reagim i PamPress ndaj uebsajtit të Kadri Veselit

Mbrëmë në adresë të portalit të pavarur PamPress erdhën një varg akuzash nga një uebsajt, pronë e kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli. I ashtuquajturi portal, Gazeta Express, akuzoi rëndë portalin tonë për anime politike, përkatësisht për mbështetje të Vetëvendosjes, duke […]

Themelohet Instituti i përbashkët i PDK&LDK – “DANI&NAZI”

Themelohet Instituti i përbashkët i PDK&LDK – “DANI&NAZI”

Dy partitë që qeverisin me vendin, PDK dhe LDK, kanë themeluar Institutin e përbashkët për Studime Politike, i cili do të quhet “DANI&NAZI”. Mësohet se instituti do të analizojë me detaje të gjithë setin prej 1000 CD’ve me audioincizime të […]

Behgjet Pacolli e përzë Berat Buzhalën nga ditëlindja e tij

Behgjet Pacolli e përzë Berat Buzhalën nga ditëlindja e tij

Kryetari i AKR’së, Behgjet Pacolli, sot ka organizuar facebook party me rastin e ditëlindjes së tij, ku mediat vendore raportojnë se po marrin pjesë mijëra qytetarë. Sipas njoftimeve paraprake, në mesin e mysafirëve ka të ftuar specialë edhe nga figurat […]