Home / Tag Archives: Adriatik Kelmendi

Tag Archives: Adriatik Kelmendi

Adriatik Kelmendi i gëzuar që e zuri X2 në bastore Kosovën

Adriatik Kelmendi mbrëmë ka përjetuar gëzim të dyfishtë pas barazimit të Kosovës me Finlandën në ndeshjen e parë kualifikuese për Botërorin 2018. Kelmendi, si një tifoz kaltër e verdhë, u lumturua shumë nga loja e mirë e Kosovës. Por, gëzimi më i madh i tij erdhi pas 90 minutave, kur ...

Read More »

Koreanët jugor e verior: Rubikoni, emisioni ynë me i dashur

Vizita e gazetarit zhbirues, Adriatik Kelmendi, në Korenë Jugore, e ka befasuar pa masë gazetarin, pasi që pas kësaj vizite, Kelmendi është njoftuar për simpatinë e jugkoreanëve, por edhe verikoreanëve, për emisionin e tij ‘Rubikon’, por edhe për vetë atë. Gjatë takimeve të shumta, Kelmendi ka marrë vesh se vetë ...

Read More »

Adriatik Kelmendi: Mua më pelqejnë ata me eksperiencë

Gazetari Adriatik Kelmendi ka tronditur publikun e gjerë me një deklaratë të dhënë në profilin e tij në facebook. “Prej kur i kam pasur 12 vjet, jam shoqëruar me një asambleist të LDK-së në komunën e Pejës. Nga atëherë e kam kuptuar se më pelqejnë njerëz me përvojë. Që nga ...

Read More »

Sërish sulm ndaj Adriatik Kelmendit, ia shqyejnë edhe gomën rezervë

Pas shqyerjes të të katër gomave të veturës së gazetarit, publicistit dhe intelektualit, Adriatik Kelemendi, mëngjesin e djeshëm, sot persona të panjohur janë kthyer ne garazhin e Kelmendit për t’ia shqyer edhe gomën rezervë, pasi dje kishin harruar ta bëjnë një gjë të tillë. Për portalin më të besueshëm në ...

Read More »

Skandal: Adriatik Kelemendi me çorape të ndryshme, njëra e kuqe e tjetra jeshile

Gazetari Adriatik Kelmendi, i cili njihet si një gazetar mjaft i kujdesshëm, veçanërisht për pamjen e tij, duket se mu në këtë drejtim ka bërë një skandal të rëndë. Rubikonisti Kelmendi, si asnjeherë më parë, është shfaqur në televizion me çorape të ndryshme, ku njëra ka qenë e kuqe e ...

Read More »