Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/pampress/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/pampress/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1164
Puthje të nxehta mes Lutfi Hazirit të LDK'së dhe Elmi Reçicës së PDK'së - Pampress
Sunday, July 22

Puthje të nxehta mes Lutfi Hazirit të LDK’së dhe Elmi Reçicës së PDK’së

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lutfi Haziri tërheq shpesh vëmendjen me sjelljet e tij. Ai shpesh është parë në shoqërimin e njerëzve të fuqishëm të PDK’së.

Por, së fundmi, ai ia ka dalë të marrë shumë vemendje me një fotografi së bashku me deputetin e PDK’së, Elmi Reçica.

Kryetari i Gjilanit është kapur “mat” duke shkëmbyer puthje të nxehta, sigurisht miqësore, me mikun e tij Lutfi Reçica.

Nuk ka informacione se çfarë ahengu i ka bashkuar këtë dyshe, por ajo që merret vesh është se ata kanë zbrazur gota të shumta rakie dhe se kanë kaluar një kohë shumë të mirë me njëri-tjetrin.

Share.